fbpx

Dijital Baskı Hizmetleri

Dijital Baskı baskı tekniği, bilgisayardan alınan görüntü veya metnin doğrudan bir yüzeye aktarılmasıdır. Dijital baskı ile hızlı, ekonomik ve adet sıkıntısı olmadan baskı yapılabilir.

Sizin için Folyo & One Way Vision (Delikli Folyo) & Citylight Kağıt Baskı, UV Baskı, UV DTF (Soğuk Transfer Baskı), DTF Baskı (Şeker Baskı), Branda (vinil) baskı, Dekota & Kompozit & Pleksi folyo sıvama, Tekstil baskı, Sublimasyon baskı gibi çeşitli baskı teknikleri kullanarak istediğiniz her türlü baskı ürünlerini hazırlıyoruz. Bunun yanında Roll-Up, X Banner ve reklam tanıtımla ilgili tüm Display Tanıtım Ürünlerinin tasarım + baskı + montaj süreçleri tarafımızdan sizlere en kaliteli bir şekilde ulaştırılmaktadır.

Folyo & One Way Vision & Citylight Kağıt Baskı: Bu baskı teknikleri, araç giydirme, vitrin kaplama, sticker, billboard, durak, totem gibi reklam alanlarında kullanılır. Folyo baskı, kendinden yapışkanlı bir malzeme üzerine yapılan baskıdır. One Way Vision (delikli folyo) baskı, ışığı geçiren delikli bir folyo üzerine yapılan baskıdır. Citylight Kağıt Baskı ise afiş baskı, raket billboard, normal / ışıklı billboardlara yerleştirilen kağıt üzerine yapılan baskıdır. Baskes folyo etiket (sticker), baskes şeffaf folyo sticker, baskes opak folyo sticker, reflektif folyo baskı, kumlama folyo baskı, dekota (foreks) üzeri folyo baskı sıvama gibi işlerimlerinizi maksimum çözünürlük ve baskı kalitesinde bastırmak için bizlerden fiyat alabilirsiniz.

UV Baskı: Bu baskı tekniği, UV ışınları ile kurutulan özel mürekkepler kullanarak ahşap, metal, cam, plastik, mermer, pleksi, gibi farklı yüzeylere baskı yapmaktır. UV baskı ile canlı ve kalıcı renkler elde edilir. Maksimum çözünürlük ve baskı kalitesinde bizlerden her ürün için fiyat alabilirsiniz.

UV DTF (Soğuk Transfer Baskı): UV-DTF Soğuk Transfer Pet Film; UV baskı makinesinde doğrudan yazdırmaya uygun olmayan yüzeyler için kullanıma uygundur. Özellikle kavisli, silindirik, farklı hatlara sahip materyaller için tercih edilir. Malzeme ve şekil sınırı yoktur, herhangi bir sert yüzeye yapıştırabilirdir. Maksimum çözünürlükte ve kalitede metretül (mtül) olarak (58 cm genişlik) olacak şekilde bizlerden UV DTF (Soğuk Transfer Baskı) fiyatı alabilirsiniz.

A Film plakasının jelatini söküldükten sonra üzerine UV baskı alınır. Baskılı filmin üstüne B filmi yerleştirilerek laminasyon cihazından geçirilir. B filmine transfer edilen baskı sökülerek, uygulanmak istenen materyale yapıştırılır. El yardımıyla bastırılan film kaldırılır. Film üzerindeki desen materyale aktarılmış olur. UV-DTF (Soğuk Transfer Baskı) Kabartmalı, parlak görüntüsü ve aşınmaya & çizilmeye olan direnciyle ile premium bir baskı kalitesi sunar.

DTF / Şeker Baskı: DTF Baskı / Şeker Baskı sistemleri ile hemen hemen her türlü tekstil ürünü üzerine baskı yapmak mümkündür. PET film üzerine yapılan baskı, sıcak pres makinası ile istenilen hemen hemen her yüzeye uygulanır. Ön işlem gerektirmez, canlı baskısı yıkamaya ve esnemeye dayanıklıdır. Birçok tekstil ürünününe; t-shirt, sweatshirt, şapka, ham bez çanta gibi giyim ve aksesuar ürünlerine DTF / Şeker baskı yöntemiyle rahatça uygulama yapılabilir.

Maksimum çözünürlükte ve kalitede metretül (mtül) olarak (58 cm genişlik) olacak şekilde bizlerden DTF / Şeker Baskı fiyatı alabilirsiniz.

Branda (Vinil) Baskı: Bu baskı tekniği, branda adı verilen dayanıklı ve esnek bir malzeme üzerine yapılan baskıdır. Branda baskı ile açık hava reklamları, bina cephe giydirme, branda germe tabela, afişler, pankartlar gibi büyük boyutlu baskı ürünleri hazırlanabilir. Ayrıca nişan, düğün, doğum günü, seminer, fuar, kongre gibi organizasyonlara afişler için ideal baskı ürünüdür. Tüm tasarım ve baskı süreçlerinin firmamız tarafından gerçekleştirildiği bu süreçte, maksimum çözünürlükte ve kalitede baskılar almak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Sublimasyon Baskı: Bu baskı tekniği, özel sublimasyon kağıtlara basılıp, yüksek ısı ve basınç altında sublimasyon boya tutan sert zeminlere ve kumaş yüzeylere transfer edilen bir baskıdır. Sublimasyon baskısı ile;

– Süblimasyon Porselen / Seramik Fotoğraf Baskılı Kupa (Mug), Puzzle, Kadife Plaket, Sublimasyon Alüminyum Plaka baskı gibi kişiye ve kurumlara özel birçok hediyelik eşyalar kolayca üretilebilir.

Tüm tasarım ve baskı süreçlerinin firmamız tarafından gerçekleştirildiği bu süreçte, maksimum çözünürlükte ve kalitede baskılar almak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bizimle çalışmak isterseniz, bize ulaşın. Size en kısa sürede dönüş yapalım. Sizin için en uygun, kaliteli ve en düşük maliyetli dijital baskı ürününü sizlere %100 tasarım onayı ile sunalım. Ve sizleri gereksiz sürpriz ve maliyetlerden kurtaralım.

Hemen Teklif Al

Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
Fill out this field
Fill out this field

Son Yazılar